Оплата товару

Оплата товару в інтернет-магазині myboho.com.ua відбувається в повному обсязі (100%) після додавання бажаних товарів в коризну і заповнення всіх необхідних полів для доставки.

Можлива оплата будь-якими банківськими картами VISA та MASTERCARD, а також через додаток Приват24, MONOBANK або через будь-який платіжний термінал. Інші форми та системи оплати (paypal, Qiwi та інші) знаходяться в тестовому режимі і не доступні в даний момент, після їх повного тестування і підключення, ми розмістимо повідомлення на головній сторінці нашого магазину myboho.com.ua

 – Можлива оплата картою ПриватБанку через додаток Приват24 або платіжний термінал. Потрібно перевести суму оплати за замовлення на номер карти – 5168 7520 8142 1656 та зв’язатись по вайберу – +38093-299-76-06 (натиснути) і повідомити менеджеру про оплату.

 – Можлива оплата картою ПриватБанку через додаток MONOBANK або платіжний термінал. Потрібно перевести суму оплати за замовлення на номер карти – 5375 4141 3271 9542 та зв’язатись по вайберу – +38093-299-76-06 (натиснути) і повідомити менеджеру про оплату.

ВАЖЛИВО! Ми не зберігаємо будь-які данні Вашої картки, вся операція проходить безпосередньо через Ваш банк. Покупець оплачує товар — банк переводить кошти на наш рахунок — ми підтверджуєм і відправляєм замовлення.

Доставка

Ми доставляємо товар в будь-яку країну світу, за виключенням РФ та Білорусі.

Можливі затримки з доставкою в країни та регіони де відбулись стихійні лиха.

Всі витрати по доставці товару наш інтернет магазин бере на себе. Під час отримання товару в поштовому відділені чи у кур’єра НЕ ПОТРІБНО оплачувати будь-які витрати


Доставка по Україні

Доставка по території України повністю безкоштовна. Доставляємо Новою поштою, Укр.Поштою та Міст експрес. Під час воєнного стану можливі затримки в доставці, від незалежних від нас факторів.

Терміни доставки по території України.

Стандартний час доставки включає в себе:

  • Обробка замовлення менеджерами і передача його на склад виробника 1-3 дні;
  • Доставка товару на митницю 5-12 робочих днів;
  • Оформлення замовлення на митниці 1-3 робочі дні;
  • Доставка на поштове відділення 5-11 робочих дні.

ВАЖЛИВО! НА території які окуповані РФ, та в ОРДЛО ми доставку не здійснюємо. Після деокупації доставка буде відновлена.

Доставка за територію України.

Доставка в інші країни здійснюється авіапоштою і повністю безкоштовна. Забрати замовлення можна у відділені поштового оператора. Побажання по вибору поштового оператора і адресу відділення Ви можете вказати в деталях до замовлення.

Терміни доставки по світу.

Стандартний час доставки включає:

  • Обробка замовлення нашими менеджерами 1-3 робочих дні;
  • Обробка замовлення на складах виробника 2-10 робочих дні;
  • Доставка товара на митницю 7-14 робочих дні;
  • Доставка на поштове відділення 1-7 робочих дні;

Час доставки може змінюватись через незалежні від нас обставити ( погодні умови, військові дії, важка політична ситуація)


Відслідкувати рух замовлення по Вашому трек коду можна:

Сайт для відслідковування — Нова пошта

Сайт для відслідковування міжнародних замовлень – parcelsapp.com/en